Zara Holland, e ‘zjarrtë’ në bikine të kuqe

Zara Holland, e ‘zjarrtë’ në bikine të kuqe

Ajo gjeti famën në serinë e dytë të Love Island në vitin 2016.

Dhe Zara Holland është kthyer në bikine të martën derisa relaksohej në një plazh në Barbados.

Ylli televiziv tregoj trupin e saj dhe stomakun kur u shfaq me një palë bikine ngjyrë të kuqe.

Previous Shanina Shaik realizon edhe një ëndërr, pozon topless për revistën amerikane
Next Stomatologu Dr. LUKANOVSKI i bën të lumtur pacientët që kanë probleme me dhëmbët edhe nga Amerika dhe Evropa, vendos implante dhe cirkon