Liverpooli e Barcelona në garë për Vinagren

Liverpooli e Barcelona në garë për Vinagren

Liverpooli dhe Barcelona janë duke kërkuar shërbimet e mbrojtësit të majtë të Woverhamptonit, Ruben Vinagre, raporton “O Jogo” të martën.

Vinagre 19-vjeçare është transferuar te Wolverhamptoni verën e kaluar dhe ka bërë 14 paraqitje në Premier League me skuadrën angleze.

Trajneri i Liverpoolit, Juergen Klopp ishte impresionuar me paraqitjen që Vinagre tregoi kundër skuadrës së tij, ndërsa edhe Barcelona është duke përcjellë përparimin e portugezit.

Previous Arrestohet 26 vjeçari nga Gërçeci i Shkupit, posedonte armë pa leje
Next Dybala i pakënaqur te Juve, kërkohet nga Liverpooli