Hulya Avsar ende mbetet ikonë e bukurisë në Turqi

Hulya Avsar ende mbetet ikonë e bukurisë në Turqi

Ajo është një ndër gratë më të famshme turke dhe jo vetëm kaq.

Bëhet fjalë për këngëtaren turke, Hulya Avsar, e cila tashmë është 55-vjeçare.

Artistja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po publikon imazhe dhe video të ndryshme, që po dëshmon se mosha është vetëm numër.

Kujtojmë se këngëtarja është nënë e një vajzë 21-vjeçare të pagëzuar me emrin Zehra, e cila u përkujdes për imazhet e nënës gjatë pushimeve, ndërsa ka qenë dy herë e martuar.

Zeshkania është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vazhdim të vitit.

Ndryshe, atë mund ta shohim në emisionet e ndryshme televizive turke dhe në koncerte anembanë shtetit turk.

Previous Pasi bashkëshorti i dhuroi 100 milionë euro për rindërtimin e katedrales Notre Dame, reagon Selma Hayek
Next Trupi dërgon sinjale: Gjashtë shenja të cilat na paralajmërojnë që menjëherë duhet ta ndryshojmë ushqimin!