Bella Throne më e lumtur se kurrë me të dashurinë e saj

Bella Throne më e lumtur se kurrë me të dashurinë e saj

Aktorja e famshme Bella Throne është në lidhje dashurie nga tetori i vitit të kaluar me Mod Sun.

Çifti i famshëm hollivudian sipas medieve të huaja janë duke kaluar shumë mirë me njëri-tjetrin, dhe se Throne ka ndryshuar pozitivisht shumë pasi ndjehet e dashuruar.

Paparacët mbrëmë e kanë fotografuar çiftin teksa dilnin nga klubi i natës Warwick në Los Anxhelos.

Image
Previous Nëse zotëron këto 12 karakteristika, ke personalitetin më të rrallë në botë
Next Olimpiadë ballkanike në informatikë në Shkup